Informujemy, że nietypowo, bo we wtorek 9 września br., o godz. 16. w małej sali konferencyjnej w Książnicy Karkonoskiej odbędzie się comiesięczne zebranie członków naszego stowarzyszenia.
Tego dnia w dużej sali konferencyjnej Książnicy o godz. 17. odbędzie się wieczór autorski znanego publicysty i reportażysty Mariusza Szczygła.

Przygotowujemy coroczny almanach, który planujemy wydać jeszcze w tym roku. Umieścimy w nim wiersze uczestników majowego „Wielkiego Wierszowania…”. Prosimy o przesłanie wersji elektronicznej wiersza czytanego podczas Konkursu Jednego Wiersza o laur „Złote Pióro 2014”. Prosimy także o przesyłanie w wersji elektronicznej dodatkowo dwóch dowolnych wierszy. W almanachu umieścimy także wiersze, które będą prezentowane 17 września br. na naszych warsztatach „Wierszowany koniec lata 2014”. Oczywiście w mailu jako dodatkowy plik prosimy umieścić swój aktualny Biogram (o objętości 400-500 znaków ze spacjami, czyli do 1/4 strony A4). Prosimy o przekazywanie tej informacji koleżankom i kolegom. 

Serdecznie zapraszamy!!!